Czasem od tak, mimochodem Coś czegoś staje się powodem... Foto dziennik...
Blog > Komentarze do wpisu

Jak to w środy...

Jak to zazwyczaj w środy nie było mi dane obejrzeć meczu z Walią, trzeba dodać wygranego i to nie ważne że przez ponad 80 minut wiało nudą bo mamy zwycięstwo po cudownej bramce naszego polskiego Brazylijczyka!!! Bez Sensu... podobnie jak pewne dzieło Roberta Adlera i Tobiasza Piątkowskiego 48 Stron...:)

48 stron to seria komiksowa prezentująca przygody policjantów Górskiego i Butcha poszukujących sensu komiksu, w którym występują. I tu zaczyna się zabawa bo czytelnik wraz z bohaterami przez kolejne strony stara się odkryć o co tu właściwie chodzi a nie jest to w cale łatwe bo na przeszkodzie stoją różnego rodzaju przedziwne sytuacje żywcem wyrwane ze znanych filmów światowego kina (Pulp Fiction, Obcy, Star Trek, Z archiwum X, Millenium, Siedem, Matrix, Gwiezdne Wojny i wielu innych). Żeby było zabawnie komiks doczekał się filmowej adaptacji która została wykonana przez Zjednoczenie Filmowo Telewizyjne WIR na zamówienie TVP Kultura w 2005 roku(poniżej odcinek 2).

Ps. kadra B też się nie popisała remisując w sobote 0:0 z Litwą, naszczęście męczarnie te spędziłem również w pracy i kto mi znajdzie tu sens hurra optymizmu...:)

środa, 11 lutego 2009, sbrozyna
Tagi: komiks

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

darmowe liczniki>

statystyka