Czasem od tak, mimochodem Coś czegoś staje się powodem... Foto dziennik...
Blog > Komentarze do wpisu

Kobiety na FR

... czyli zebrałem kobiece portrety opublikowane na foto.recenzja.pl od marca 2008 do marca 2009, stworzyłem galerie, którą zamierzam tu pokazać, a wszystko to z okazji Dnia Kobiet...:) aha nie mogło zabraknąć foty i z moją piękniejszą połową...:)

... wśród zdjęć w galerii znajdziecie to drugie ujęcie, pierwsze zostało brutalnie ocenzurowane przez kobiecą estetykę (sam nie wiem dlaczego bo mnie osobiście bardzo się podoba)... zapraszam do obejrzenia klipu...:)

PS. Kobiety, kobiety....któż je zrozumie? Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie. Wiec Tobie kochana moja kobieto życzę szczęścia i radości, mało smutku dużo miłości...:)

niedziela, 08 marca 2009, sbrozyna

Polecane wpisy

  • Niepoprawne ale ma coś w sobie...

    Dzisiaj takie nieco nieudane zdjęcie,czyli prześwietlone i w ruchu?! ... mnie się podoba wyszło może z tuzinpięknychfotek z Zosią, a ta jedna jakoś tak mi przyp

  • Oczy

    Taka mała zabawa z Corelem i z oczyma mojej małej córeczki Zosi która orginalnie posiada błękitny kolor swojej mamy... tata pozazdrościł i teraz mamy podobny ko

  • Miss trybun

    Odfinałumistrzostw świata w RPA minął dokładnietydzień... rozczarował mnie okropnie, pomimo iż przedrozpoczęciemturnieju (azwłaszczapo meczu Hiszpania-Polska 6:

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

darmowe liczniki>

statystyka